Czwarta edycja projektu Marka Wspiera Markę

Po raz czwarty De La Fotta miała przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu Marka Wspiera Markę organizowanym przez projektantkę Annę Szubert. Projekt odbył się we współpracy z Promuje Łódzkie oraz z zaproszonymi projektantami.  Ma on na celu promować polską kreatywność modową i lokalne marki. Dziesiątka projektantów miała okazję zaprezentować swoje kolekcje na wybiegu w jednej z sali Domu Towarzystwa Kredytowego. Budynek został wyróżniony tytułem Najlepszego Wnętrza Roku 2011. Stanowi to zarazem rekomendację i dowód jego wyjątkowości.

Unikatowy design to coś, co z pewnością nas wyróżnia

Kombinacje różnorodnych tkanin i niepowtarzalne printy. Jednym słowem to, co cechuje markę De La Fotta to ubranie, które spełnia oczekiwania kobiety. Ubranie szyte na miarę według pomysłów i fantazji współczesnych kobiet.

Zespół De La Fotta już niejednokrotnie udowadniał, że może być w trzech miejscach naraz. Tak jak nie ma dla nas materiałów i wzorów nie do połączenia, tak nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Udział w Targach branżowych za granicą i Targi na drugim końcu Polski jednocześnie? Tak, czasami i takie zadania pojawiają się przed zespołem De La Fotta i wcale nas to nie przerasta. Zespół De La Fotta lubi być dobrze zorganizowany, ale doza szaleństwa i spontaniczności również nas nie opuszcza. Tak było i tym razem, kiedy Zuzia musiała jechać do Mamy do Niemiec, a w tym samym czasie organizowany był pokaz Marka wspiera Markę.

DSC_5215

Kartki kalendarza Projektantek marki De La Fotta (Beata i Zuzanna) są zazwyczaj rzetelnie zapisane. Wyjazd zagraniczny, który musiał dojść do skutku, również widniał w kalendarzu. Kiedy dowiedziałyśmy się o tym, że Marka Wspiera Markę jest organizowana w Łodzi w tym samym czasie, co wyjazd bez wahania "wpisałyśmy" wydarzenie w kalendarz. Czuwanie nad przebiegiem pokazu objęłyśmy - w składzie - Adriana -Trenerka wizerunku oraz ja-Katarzyna- Brand Manager DF.

DSC_5132
DSC_5147

Pierwsze wyjścia na scenę

Kiedy pokazy się rozpoczęły nasze serca zabiły szybciej, a łydki zaczęły się trząść i to nie przez wysokość obcasa ;))) Pierwszy pokaz należał do organizatorki wydarzenia Anny Szubert i jej marki Cosel. Osoba odpowiedzialna za “wypuszczanie” modelek na scenę unosząc białą kartkę w górę dawała sygnał, że wydarzenie właśnie się rozpoczęło. Wszyscy obecni na backstage’u mieli co robić. Kiedy kończył się jeden pokaz za kulisami wszyscy zaangażowani byli w to, by pomagać sobie w następnych wyjściach (przygotować stylizacje, zrobić miejsce na zmianę stylizacji modelek).

 

Nasz pokaz - czwarty w kolejności

Atmosfera po pierwszych wyjściach była bardzo energiczna, modelki tańczyły, przybijałyśmy ze sobą piątki puszczałyśmy oczka na znak wzajemnego porozumienia i dodawania sobie otuchy. Tak jak to bywa w świecie kobiet – siłę bierzemy od siebie nawzajem. W pokazie  De La Fotta wykorzystała modne w tym sezonie pikowane materiały, ekofutra i kolorowe wełny. Połyskujące stylizacje w świetle reflektorów zrobiły ogromne wrażenie. Na czas pokazu marki wybieg zapełnił się metalicznymi barwami miedzi, srebra, zieleni. Nie zabrakło również stylowej elegancji, czyli sukienek wizytowych w klasycznych odcieniach czerni i bieli.

DSC_5121

Finałowe wyjście odbyło się do utworu Natalii Kukulskiej pt. „Pióropusz”

Miałyśmy niespodziankę dla przybyłych gości oraz dla samych projektantek. Przygotowałam wcześniej pacynki, które odzwierciedlały Zuzię i Beatę, by symbolicznie zaznaczyć ich obecność z nami. Przed wyjściem finałowym zagościły na naszych rękach i wyszły z nami wspólnie w pokazie, by ukłonić się publiczności.

“Prawdziwe” dziewczyny Beata i Zuzia śledziły transmisję online. Podejrzewam,, że z zaciśniętymi palcami u rąk i pewnie u stóp, nie wiedziały, że za chwilę zobaczą siebie w teatralnej wersji. Kiedy schodziłyśmy ze sceny miałam przekonanie, że się udało. Projektantki będą zadowolone a praca włożona przez ten czas poprzedzający wydarzenie miała swoje ujście na wybiegu. Jako, że zbliża się koniec roku i czas podsumowań to już teraz mogę napisać, że siedem minut na scenie z marką De La Fotta, to najlepsze siedem minut w tym roku.


Nasza radość po pokazie nie miała końca.

Dziękujemy Annie Szubert i Promuje Łódzkie za możliwość  zaprezentowania się na łódzkiej scenie modowej podczas wydarzenia Marka Wspiera Markę. Ślemy Podziękowania również dla naszych niezawodnych partnerów, którzy użyczyli butów: marce Hammer oraz rajstop: marce Gabriella do uzupełnienia naszych wybiegowych stylizacji. Relacja Fotograficzna: Dominik Kolęda.

zaHMwFXg

SklepSklep Butiki