De La Fotta nagrodzona !!!

Wrzesień obfitował nie tylko w intensywne prace nad wprowadzeniem nowej, jesiennej kolekcji, ale także w ważne wydarzenia branżowe. Wisienką na torcie tego pracowitego miesiąca było Europejskie Forum Gospodarcze, które odbyło się w Łodzi w hotelu Andel’s.

Podczas EFG odbywają się spotkania reprezentantów małych i średnich przedsiębiorstw, w celu wymiany doświadczeń oraz poszukiwania nowych obszarów rozwoju marek. Wśród Gości na Forum znaleźli się Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Premiera RP.

Podczas wieczornej Gali nasza marka De La Fotta otrzymała Nagrodę Publiczności w kategorii “Świadomi w Biznesie”. Było to dla nas ogromnym zaskoczeniem zwłaszcza, że w tej kategorii startowały takie firmy jak: Ceramika Paradyż, Ocmer, Axacom czy Bluerank Podpisujemy się pod stwierdzeniem, że jest to szczególna i bardzo ważna nagroda, ponieważ do otrzymania tej nagrody przyczynili się sympatycy marki, klientki, przyjaciółki, fanki oraz ich znajomi oddając na nas swój głos.

efg97

Dla osób, które czytają bloga po raz pierwszy poniżej zamieszczamy fragment opisu naszych działań, który został wykorzystany w prezentacji naszej marki:
"Od założenia marki w roku 2016, raz w roku, w różnych lokalizacjach Łodzi, organizujemy niecodzienne wydarzenie. Przyjaciółki marki oraz nowe klientki są zapraszane na sesje zdjęciowe pod tytułem “Dobry Wzór”.

efg991
efg95

Tytuł tego projektu nawiązuje do tradycji włókienniczej naszego miasta, ale i do potrzeby pozytywnych inspiracji tworzonych przez kobiety w branży modowej. W trakcie tego wydarzenia kobiety mają okazję wcielić się w rolę modelek. Dla wszystkich uczestniczek dobieramy stylizacje, makijaże i fryzury oraz koncepcję sesji.

Szczególnym elementem sesji jest to, że marki partnerskie, tworzące dodatki takie jak: galanteria i obuwie są również z województwa łódzkiego. W tym roku naszymi partnerami byli: Hammer obuwie, Gabriella, Galante Towary.

Kluczem do sukcesu naszej marki jest jej autentyczność i wyjątkowe relacje z klientkami, co pokazała wygrana w konkursie.

Materiały z sesji zdjęciowych włączamy do katalogów kolekcji, materiałów promocyjnych itp. Przekazywane i dystrybuowane są na targach branżowych i wydarzeniach modowych nie tylko w kraju, ale także zagranicą. W ten sposób chcemy przekazać ‘Dobry Wzór’ innym kobietom, które mogą czuć się pominięte przez konwencjonalny przekaz w branży fashion.

Nagrodą czujemy się bardzo wyróżnione, ponieważ oznacza to, że zaskarbiłyśmy sobie zaufanie wielu klientów, przyjaciółek i fanek marki w całym kraju. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że jesteśmy na dobrej drodze. Jesteśmy młodą marką, lecz nie boimy się wyzwań. Wygraną w konkursie otrzymałyśmy sygnał, że nasze działania idą w parze z zachęcaniem kobiet do celebrowania swojej wyjątkowości to będziemy się tego trzymały.

Pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia przez nas tej nagrody. Fotorelacja z wydarzenia znajduje się pod linkami poniżej:

https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/efg-i-biznes-na-plus#prettyPhoto

Zespół De La Fotta - Zuzanna Szutenberg i Katarzyna Wilk wspólnie z Marcinem Wasiakiem Sky Hub i Wiktorią Lewandowską

SklepSklep Butiki