Dobry Wzór

W pełni lata odbyła się nasza kolejna, niezwykła sesja zdjęciowa - Dobry Wzór. Tytuł sesji nawiązuje z jednej strony do tradycji włókienniczej miasta Łodzi, a z drugiej strony przekazuje pewną misję:

Nasze sesje zdjęciowe to szczególne projekty z wartością dodaną. Jesteśmy znane z tego, że zamiast zawodowych modelek zapraszamy przed profesjonalny obiektyw autentyczne kobiety - klientki i przyjaciółki marki, wybrane osobowości. Są to kobiety w różnym wieku, o różnorodnych sylwetkach i o różnych typach urody. Według De La Fotta moda musi być inkluzywna i promować różnorodność kobiet, oferować „Dobry Wzór” i przykład, którym kobiety mogą się nawzajem inspirować i czerpać radość - a nie kompleksy - z ubrania i z mody. Na nasze zaproszenie przybyło ponad 20 kobiet z całej Polski, które chciały stać się częścią naszej akcji - jesteśmy z tego niesamowicie dumne i szczęśliwe!

Nasze sesje zdjęciowe są promocją kobiecego piękna, które bierze się nie z naśladowania trendów i filtrowanych zdjęć, lecz przede wszystkim z dobrego samopoczucia i samoakceptacji. Jednocześnie naszymi sesjami odczarowujemy „tajemnice” profesjonalnych zdjęć: odpowiedni makijaż, dobrana stylizacja, profesjonalny fotograf, ustawienie światła - to często połowa lub więcej efektu, który wydaje się nam nieosiągalny.

Wciąż zbyt mało widoczna, i przez to zbyt mało normalna jest różnorodność względem wieku, wyglądu i sylwetki. Wzorem pozostaje ideał - abstrakcja kobiety z Photoshopa, z którym trudno jest się utożsamić. Jako marka ubrań dla kobiet, w swój sposób walczymy z tym stereotypowym wizerunkiem.

DSCF1418

Na sesjach De La Fotta panuje atmosfera zabawy, radości bycia sobą i bycia ze sobą, eksperymentowania z nowym stylem, przebierania się z ciekawości i z przyjemności.

Dla „naszych” modelek jest to świetna okazja, aby poznać siebie nawzajem i z innej strony, zobaczyć siebie w innej roli i otrzymać w prezencie piękne zdjęcia i wyjątkowe wspomnienia. Zdjęcia te mogą stać się inspiracją i dawką pozytywnej energii dla innych kobiet i pomóc przełamać bariery kompleksów i stereotypów.

Bądźmy dla siebie nawzajem Dobrym Wzorem 🙂

DSCF9160 kopia

Serdecznie dziękujemy partnerom akcji:

@Anna Sobór Photography

@Instax POLAND

@Shoebedo

@Boogie Design

 

Makeup by MaryKay

Julianna

Magda

Jagoda

 

 

SklepSklep Butiki

Dodaj komentarz