Akcesoria z jedwabiu

Wszystko co robisz w ciągu dnia ma znaczący wpływ na to, jak się czujesz i wyglądasz. Poświęcasz swój czas, stosujesz idealnie dobrane kosmetyki i starasz się zdrowo odżywiać, ponieważ wiesz że to owocuje świetnym wyglądem i dobrym samopoczuciem.

Dbanie o siebie nie musi być jednak zawsze związane ze sporą inwestycją czasu, wysiłku i finansów. Brzmi jak sen? No właśnie! Czy pomyślałaś kiedyś o tym, jak dbać o siebie podczas snu?

Mamy propozycję.

Filozofia produktu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sprawdź, jak nasz zestaw Dream Team jest w stanie wpłynąć na Twój wygląd i samopoczucie. Zobacz, jak skóra wokół Twoich oczu staje się wypoczęta i bardziej świetlista. Zadbaj o włosy i spraw, by już nigdy nie były połamane i napuszone. Przekonaj się, że zasypianie może być proste - nawet w niesprzyjających ku temu warunkach. Otul swoje oczy gęsim obłokiem naszej opaski, a głowę ułóż na poszewce z włoskiego jedwabiu. Wystarczy tylko, że nam zaufasz i nieco zmienisz swoje wieczorne rytuały. Czy jesteś gotowa na rewolucję?

Poznaj kosmetyczne i prozdrowotne działanie jedwabiu

Działanie ochronne dla skóry i ułatwianie zasypiania

Wśród aminokwasów występujących w włóknach jedwabiu występuje serycyna, która odżywia skórę, zwiększa żywotność komórek i zapobiega jej starzeniu się. Aminokwasy zawarte w jedwabiu wydzielają molekuły nazywane „czynnikami snu”, które koją system nerwowy człowieka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Działanie rozjaśniające skórę

Fibroiny jedwabiu mogą zahamować procesy powstawania melaniny - grupy pigmentów - w skórze, dzięki czemu skóra zachowuje delikatność i biel.

Działanie Anti-Age

Białko jedwabiu jest białkiem włóknistym, którego struktura cząstkowa jest podobna do włókien kolagenowych, tworzących skórę. Tak więc jedwab może poprawiać elastyczność skóry, tak jak kolagen.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Działanie antybakteryjne, antyroztoczowe i antyalergiczne

Zawarte w jedwabiu składniki serycynowe nie tylko sprawiają, że skóra staje się gładka i delikatna, ale zapobiegają także rozwojowi pleśni i roztoczy, czyniąc jedwab idealną tkaniną dla alergików.