Naturalne modelki na nowej sesji zdjęciowej

Coraz więcej marek świadomie podkreśla fakt, że moda zostawiła za sobą podziały na wiek, rozmiar i różnorodność - i słusznie! Zarówno od strony tworzenia i projektowania jak i użytkowania ubrań moda przeszła ogromną metamorfozę. Wystarczy rozejrzeć się po “świecie mody” i zauważyć, że już nie ma w nim miejsca na metrykę, wąską rozmiarówkę i kanony.

Kiedyś “obowiązujące” trendy obecnie są weryfikowane, i nierzadko odrzucane przez klientki.  Kobiety coraz częściej wybierają ubrania, które pasują do nich, zamiast dopasowywać się do trendów.

DSC_6169

Na szczęście w świadomości kobiet zachodzą zmiany, nastawiają się na noszenie ubrań, które sprawiają im przyjemność, zapewniają komfort niezależnie od wieku czy ilości posiadanych fałdek na brzuchu.  “Plus size” czy “advanced style” to pojęcia, z którymi nasza marka, De La Fotta ma wiele wspólnego.

TFT_1861
TFT_1801

Od początku marki szyjemy ubrania oversize, w luźnych
i minimalistycznych krojach - ponieważ wiemy że kobiety świetnie czują się
w tych fasonach. Nie chcemy, by myślały o swoich ciałach jako takich, które muszą pasować do “esek, emek, elek” wpędzając je w kompleksy.  Pomagamy
w dobraniu stylizacji kobietom w każdym wieku, ponieważ nie tworzymy sztucznych podziałów. Trzymamy się naszych założeń bez względu na aktualnie obowiązujące trendy, bo przecież najlepsza stylizacja na świecie to taka, która dobrze wygląda na Tobie.

Pewność siebie obroni każdą stylizację. Właśnie dlatego raz do roku, w różnych lokalizacjach Łodzi  realizujemy nasz autorski projekt profesjonalnej sesji fotograficznej z naturalnymi kobietami.

Przyjaciółki marki, fanki, klientki oraz osoby ciekawe takiej przygody  są zapraszane na sesje zdjęciowe, podczas których mają okazję wcielić się w rolę modelek. Podczas tego wydarzenia wszystkim uczestniczkom dobieramy stylizacje, makijaże i fryzury oraz koncepcję sesji. Materiały z sesji zdjęciowych włączamy do katalogów kolekcji, materiałów promocyjnych itp. Przekazywane i dystrybuowane są na targach branżowych i wydarzeniach modowych nie tylko w kraju,
ale także zagranicą. Każdego roku przyłączają się do nas różne marki partnerskie, które podzielają nasze założenia i pomysł. W tym roku miałyśmy przyjemność współpracować z markami Hammer obuwie, Gabriella rajstopy oraz Galante Towary.

 

Takie wydarzenie staje się inspiracją dla innych kobiet i jest dowodem autentyczności naszych działań. Poziom akceptacji swojego ciała, ale także tolerancja dla wyborów stylizacji wśród kobiet stale wzrasta. Naturalne, autentyczne kobiety ze swoją nieprzekłamaną urodą stają się coraz bardziej doceniane. Kolekcje skierowane są do kobiet niezależnie od figury, wieku i typu urody.

DSC_0989

Brak dojrzałych twarzy w świecie mody to już przeżytek. Na wybiegach pojawiają się seniorzy, “mature models” - jak nazywa samą siebie Nicola Griffin. Kobiety w kwiecie wieku nie tylko pozują do sesji zdjęciowych ale także stają się “twarzami” marek czy biorą udział w pokazach mody. Modelki niepełnosprawne promują różnorodność w modzie oraz zmianę społecznego nastawienia do osób niepełnosprawnych. Pojawia się mnóstwo kampani pod hasłem “bez granic”, “piękno nie ma granic”. Kompleksy, rozmiary i uprzedzenia zdecydowanie robią miejsce autentyczności i naturalności w  byciu sobą.

W tym duchu działamy także my. Marka De La Fotta jest prowadzona przez nas - Beatę i Zuzie, mamę i córkę. Nasz styl charakteryzują pomysłowe printy, niestandardowe zestawienia różnych tkanin i wymyślne dodatki. Tworzymy od kobiet dla kobiet .  Chcemy, by ubrania były dopasowane do kobiet, a nie odwrotnie. Wykonane z materiałów, które kobiety lubią i chcą, przyjazne dla skóry i wygodne w użytkowaniu. Chcemy zachęcić kobiety do celebrowania swojej wyjątkowości swoim stylem i zabawą modą, która powinna być źródłem dobrego samopoczucia, radości i tolerancji.

042aa

SklepSklep Butiki