Sukces w dobrym stylu

20.01.2018 11:00-14:30
Fabryka Sensu
Benedykta Polaka 21, 50-379 Wrocław

“Sukces w dobrym stylu” to motywacja do działania, shopping i networking w jednym!
Zapraszamy wszystkie panie, które cenią spotkania z przedsiębiorczymi kobietami, lubią dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz są ciekawe, jak wyglądają drogi do sukcesu innych kobiet.

To wspaniała okazja, aby nawiązać nowe znajomości, naładować się kobiecą energią oraz zainspirować do tworzenia własnych śmiałych planów na Nowy Rok!
Wiemy, jak ważne i potrzebne są takie kobiece inicjatywy. Dzięki nim możemy uniknąć ryzyka we własnym biznesie lub w pracy albo właśnie odważyć się na kroki, o których wcześniej nawet byśmy nie pomyślały.
Podczas spotkania “Sukces w dobrym stylu” poznamy dwie wspaniałe kobiety ze świata mody, które opowiedzą swoje historie oraz zaprezentują kolekcje ubrań oraz obuwia.

 

Pani Zuzanna De La Fotta oraz pani Klaudia Kopczyńska opowiedzą o:

– świecie mody – czyli o dwóch sposobach na własny biznes. Pani Klaudia jest dystrybutorką marek Shoebedo, a pani Zuzanna – projektantką i producentką. Podzielą się tym jak trafiły do branży kreatywnej i jak sobie w niej radzą. Jakie przeszły etapy oraz jakie mają plany na 2018;

– dobrym produkcie, jako punkcie wyjścia, czyli o ręcznie robionych butach oraz o unikatowych sukienkach ze szlachetnych tkanin, a także o zestawie ‘Dream Team’;

– inicjatywie „personalbranding polska” czyli “marka wspiera markę”, która zmieniła podejście pań do budowania i marketingu marki. Opowiedzą o tym, dlaczego warto postawić na współpracę z innymi markami i projektantami właśnie w branży mody, która słynie z ostrej konkurencji.

W programie przewidziany jest moderowany networking, czas na dyskusję o kobiecym prowadzeniu biznesów oraz oczywiście na zakupy!
Spotkanie będzie doskonałą okazją, zwłaszcza dla tych pań, które nie znają Fabryki Sensu, aby odkryć nietuzinkowe wnętrza w samym sercu Wrocławia.
Warto zabrać ze sobą wizytówki oraz portfele.

Serdecznie zapraszamy!

SklepSklep Butiki

Dodaj komentarz