Szyjemy na miarę

Motto naszej marki to „Dopasowujemy ubrania do kobiet, a nie kobiety do ubrań”. Jak się z tego wywiązujemy?

 

Otóż tak: w naszym sklepie online znajdziecie gotowe propozycje modeli, przemyślane pod kątem różnorodnych kobiecych figur, preferencji i kształtów. Od początku marki nie projektujemy „szablonowo-rozmiarowo”, lecz w oparciu o konkretne sylwetki. Są modele stworzone dla niskich i drobnych, czy małych, lecz bardziej krągłych kobiet, są kroje idealne na postawne, wysokie kobiety. Są fasony idealne dla kobiet w większym biustem, dla kobiet gruszek, jabłek i takich z wąskimi ramionami.

Tak, tak, dobrze Was słuchamy i krytycznie podchodzimy do naszych ubrań podczas przymiarek i spotkań na przykład na targach. ☺ Wiemy wszystko o „pelikanach”, „kalafiorach”, „bułeczkach” i innych specyfikach anatomii kobiecego ciała które znają tylko same właścicielki.

I właśnie dlatego czasami lepiej szyć na miarę. Wiemy, że kilka centymetrów w obwodzie i na długości potrafi zrobić wielką różnice. Wiemy, że niemożliwe jest objęcie wszystkich figur stopniowanie rozmiaru. Dlatego nie wahajcie się do nas napisać lub zadzwonić.

Rozchodzi się to co prawda pocztą pantoflową, ale czas powiedzieć to oficjalnie: szyjemy na miarę - dla każdej kobiety, bez wyjątków.

 

szyjemy na miarę 1

Personalizacja

Znalazłaś u nas swój ulubiony strój, ale do perfekcji brakuje mu jakiegoś drobiazgu, kilka centymetrów, albo może rękaw jest za długi ? Nie ma problemu, w ramach zakupu ubrania oferujemy drobne udoskonalenia:

 •  zwężanie i/lub skracanie modelu ze sklepu online wykonujemy często bezpłatnie w ramach zakupu
 • dodatkowe prace wykonujemy odpłatnie
szyjemy na miarę 4

Szycie na miarę

Dotyczy przypadków, jeśli nie znalazłaś u nas swojego rozmiaru i potrzebujesz, aby wybrany przez Ciebie model na naszej stronie był „pomiędzy” rozmiarami, albo jeśli masz np. górę sylwetki w innym rozmiarze niż dół. Czy to możliwe na odległość? Skoro od trzech lat przybywa nam zadowolonych klientek, „na miarę” twierdzimy że tak!

Skontaktuj się z nami: 

 • przeprowadzimy krótki wywiad dotyczący rozmiaru i obwodów
 • Uszyjemy idealnie dopasowany model.  
 • dopłata wyniesie od 30.- zł do 60.- zł, (jeżeli pracujemy na naszym podstawowym szablonie)
 • indywidualne wymiary możemy zmienić w Twój osobisty szablon dla przyszłych zamówień
szyjemy na miarę 3

Szycie według fantazji

Masz jakiś własny pomysł na ubranie i chcesz abyśmy my się go podjęły? Nie ma problemu. Takie zadania specjalne - od Waszych własnych wersji modeli z aktualnej kolekcji, aż po nietuzinkowe suknie ślubne - traktujemy jako spełnianie modowych marzeń. 

Zaprojektuj z nami swoje ubranie. W ramach usługi możesz:

 • wybrać krój i rozmiar, który najlepiej odpowiada Twojej sylwetce
 • dobrać materiał, z którego zostanie uszyte ubranie
 • spersonalizować projekt; wybrać podszewkę, kolor, skrócić lub zwęzić fason
 • wykrojem i szyciem zajmiemy się my 
 • koszt usługi jest ustalany indywidualnie i może wynieść od +20% do +100% ceny pierwotnego modelu.
szyjemy na miarę 2