Trzecie urodziny De La Fotta !

Mamy przyjemność ogłosić dziś trzecie urodziny naszego domu mody. To naprawdę ekscytujące, dziękujemy Wam wszystkim za wieloletnie wsparcie i kibicowanie! Bez Was nie byłoby naszej marki. Gdybyście Wy nie zaczepiały nas konsekwentnie przez kilka lat ulicy, z pytaniami „skąd te stroje?”, kiedy jeszcze nasze ubrania były po prostu oryginalnymi, własnoręcznie przez mamę robionymi strojami, pewnie do dziś nasze kreacje byłyby hobbistycznie tworzonymi, prywatnymi unikatami. To Wy, drogie Panie zachęcacie nas do odwagi tworzenia coraz bogatszych kolekcji, coraz bardziej różnorodnych fasonów i rozmiarów. Dla  Was dajemy z siebie wszystko i ciągle się rozwijamy, tak abyście kochały nas jeszcze bardziej i wyczekiwały kolejnych nowości z utęsknieniem.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat działalności naszej marki zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi  z okazji urodzin faktami!

n

To zdjęcie powstało podczas pierwszej sesji marki w roku 2017. Już wtedy naszymi modelkami byłyśmy my same, nasze przyjaciółki i pierwsze fanki.

Dbamy o nasze wspólne dobro, chroniąc środowisko

Ziemia jest naszym domem, a o dom należy dbać. Mamy to na uwadze na każdym etapie produkcji. Materiały z których szyjemy są certyfikowane, nie wykorzystujemy futer czy skór zwierzęcych, a z resztek tkanin powstałych w procesie krojenia szyjemy kolorowe frotki, które mogą stanowić świetne dopełnienie stylizacji!

IMG_8445

Wysyłamy Wam frotki jako prezencik-niespodziankę przy zamówieniach złożonych online.

DSC_6142

Zwracamy się do wszystkich kobiet

Piękno przybiera wszystkie kształty i rozmiary, a my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę – uwielbiamy Waszą różnorodność. Dlatego w naszej kolekcji każda kobieta może znaleźć coś dla siebie i poczuć się pewna siebie w perfekcyjne dobranym stroju na co dzień i od święta. Z chęcią też personalizujemy nasze modele i szyjemy na miarę. Dopasowujemy ubrania do kobiet, a nie kobiety do ubrań. Uwielbiamy wydobywać z Was to co najlepsze i cieszymy się gdy trafia do Waszych szaf kolejna kreacje De La Fotta.

 

Efekty naszej ostatniej sesji w której wzięło udział
ponad 30 kobiet z całej Polski! Rajtuzy: Gabriella, Buty: Hammer

Sprzeciwiamy się wyzyskowi

W dobie kapitalizmu dla producentów najważniejszy jest ich własny zysk, nawet jeśli jest okupiony cierpieniem i łzami tych ludzi, którzy mieli mniej szczęścia niż oni. My cenimy sobie jakość i etykę pracy. Dlatego właśnie stawiamy na produkcję lokalną, szyjemy w  sprawdzonych pracowniach krawieckich za uczciwe pieniądze. Dzięki takiej praktyce możemy też kontrolować nasze wyroby na każdym etapie produkcji, właśnie dlatego są one najwyższej jakości.

maszyna do szycia

Jesteśmy blisko WAS

Po trzech latach obecności naszej marki na rynku, dalej utrzymujemy ciepłe i bliskie relacje
z wieloma klientkami ‘pierwszej chwili’. Oczywiście, w międzyczasie doszło wiele nowych fanek,
z którymi widzimy i słyszymy się często – czasami w kontekście zakupowym, czasami zwyczajnie towarzysko
J a dzięki dostępności marki Online, De La Fotta pozyskała wiele stałych klientek,
z którymi łączy nas więź i kontakt cyfrowy, ufacie nam ‘na odległość’, nawet przy szyciu na miarę, co jest absolutnie wyjątkowe! Od początku jesteśmy marką rodzinną – relacja to nasze słowo klucz – dlatego kontakt z Wami jest dla nas bardzo ważny. W naszych kreacjach przekazujemy Wam naszą energię i pasje – często czujemy że są one dla Was czymś więcej niż ‘zwykłymi ubraniami’.
Tak samo Wy nie jesteście dla nas  anonimowymi klientkami, jesteście dla nas troszkę jak rodzina, niektóre z Was to szalone ciotki, inne to dobre wróżki, jest też grupa młodych sióstr, z którymi dałoby się konie kraść. Z wielką chęcią poznałybyśmy kiedyś każdą z Was osobiście – na wielkim, kolorowym, babskim przyjęciu.

Cóż – może i to marzenie kiedyś się spełni?

Póki co – ściskamy Was serdecznie i startujemy w rundę numer 4!!!

Nasza pierwsza wspólna sesja zdjęciowa – zupełnie nie wiedziałyśmy co ze sobą zrobić przed aparatem 😀 ale zabawa była przednia!

SklepSklep Butiki