Sukces w dobrym stylu

20.01.2018 11:00-14:30
Fabryka Sensu
Benedykta Polaka 21, 50-379 Wrocław

“Sukces w dobrym stylu” to motywacja do działania, shopping i networking w jednym!
Zapraszamy wszystkie panie, które cenią spotkania z przedsiębiorczymi kobietami, lubią dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz są ciekawe, jak wyglądają drogi do sukcesu innych kobiet.

To wspaniała okazja, aby nawiązać nowe znajomości, naładować się kobiecą energią oraz zainspirować do tworzenia własnych śmiałych planów na Nowy Rok!
Wiemy, jak ważne i potrzebne są takie kobiece inicjatywy. Dzięki nim możemy uniknąć ryzyka we własnym biznesie lub w pracy albo właśnie odważyć się na kroki, o których wcześniej nawet byśmy nie pomyślały.
Podczas spotkania “Sukces w dobrym stylu” poznamy dwie wspaniałe kobiety ze świata mody, które opowiedzą swoje historie oraz zaprezentują kolekcje ubrań oraz obuwia.
Pani Zuzanna De La Fotta oraz pani Klaudia Kopczyńska opowiedzą o:

– świecie mody – czyli o dwóch sposobach na własny biznes. Pani Klaudia jest dystrybutorką marek Shoebedo, a pani Zuzanna – projektantką i producentką. Podzielą się tym jak trafiły do branży kreatywnej i jak sobie w niej radzą. Jakie przeszły etapy oraz jakie mają plany na 2018;

– dobrym produkcie, jako punkcie wyjścia, czyli o ręcznie robionych butach oraz o unikatowych sukienkach ze szlachetnych tkanin, a także o zestawie ‘Dream Team’;

– inicjatywie „personalbranding polska” czyli “marka wspiera markę”, która zmieniła podejście pań do budowania i marketingu marki. Opowiedzą o tym, dlaczego warto postawić na współpracę z innymi markami i projektantami właśnie w branży mody, która słynie z ostrej konkurencji.

W programie przewidziany jest moderowany networking, czas na dyskusję o kobiecym prowadzeniu biznesów oraz oczywiście na zakupy!
Spotkanie będzie doskonałą okazją, zwłaszcza dla tych pań, które nie znają Fabryki Sensu, aby odkryć nietuzinkowe wnętrza w samym sercu Wrocławia.
Warto zabrać ze sobą wizytówki oraz portfele.

Serdecznie zapraszamy!

Berlin Fashion Week Showroom & Runway

15.01-16.01.2018

Loewe Saal, Wiebestrasse 42, 10553 Berlin

Czym by Was tu miło zaskoczyć w nowym roku?

Cóż, przez ostatnie tygodnie wykluwały się nowe pomysły z naszych szalonych główeczek oraz nowe sukienki z naszego atelier…. nadeszła więc pora na ich pokaz, czyli na pokaz mody!

Gdzie?

Wspólnie z FASHION HALL mamy zaszczyt uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń modowych w Europie – FASHION WEEK BERLIN.

Zapraszamy do Showroom’u 15.01.2018 i 16.01.2018 oraz na pokaz nowej kolekcji!

De La Fotta w Mediolanie na L’Artigiano in Fiera

02.12- 10.12.2017 Fiera Rho, Milano

Hala 7, Pavilon 17

Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy w kolebce światy mody, w epicentrum dizajnu, w jednej ze światowych stolic trendów – w MEDIOLANIE!
De La Fotta zaprezentuje swoją aktualną kolekcje na największych targach rękodzieła, produkcji rodzimej i niezależnego dizajnu świata, na L’Artigiano in Fiera.

Na targach L’Artigiano in Fiera zjeżdżają się od ponad 20 lat wyjątkowi wystawcy z całego świata, wydarzenie jest odwiedzane przez ponad 1,7 miliona miłośników oryginalnego wzornictwa.

De La Fotta będzie jedyną marką odzieży damskiej z Polski obecna w aktualnej i zeszłorocznej edycji.

To nowy rozdział naszej przygody z modą, trzymajcie za nas kciuki! Mamy nadzieję że Włoszki również pokochają nasz polski prêt-à-porter design.

Oh My Wroc Love, fashion & art festival

25.11-26.11.2017

Stary Klasztor Purkyniego 1, 50 -155 Wrocław

It’s runway time again! Zapowiada się najlepsza impreza modowa na Dolnym Śląsku!

De La Fotta wybiera się na dwudniowy pokaz charytatywny:

Oh my wroc love i Fashion Day – Warsaw, Cracow ,Wroclaw 25-26.11.2017

25.11.2017 zaprezentujemy nowości z aktualnej kolekcji „Rzecz -i -Wistość” na wybiegu.

Będziemy miały zaszczyt ubrać Krystynę Mazurowną, Dorotę Głowacką – Lesień oraz Sylwię Nowacką w nasze najnowsze kreacje.

Charytatywny pokaz będzie wspierał schronisko zwierząt oraz Fundacja Spełnionych Marzeń.

W trakcie imprezy będzie okazja nabyć projekty z wybiegu i nowości z atelier De La Fotta.
Wstęp wolny, wrażenia bezcenne – zapraszamy serdecznie!

https://www.facebook.com/warcracwroc/

SLOW FASHION WROCŁAWSKA JESIEŃ

14 - 15 października w godzinach 11 - 19
Hala Stulecia
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Spędźmy razem z Slow Fashion modowy weekend we Wrocławiu na Targi Slow Fashion #10 – Wrocławska Jesień

Pod hasłem “kupuj lepsze ubrania” Grupa Slow przez ostatnie lata stała się bardzo rozpoznawalną i lubianą imprezą modową w Polsce. Byliście już?
My potwierdzamy że jest fajnie, miałyśmy już przyjemność wystawiać sie na wcześniejszych edycjach Slow Fashion 🙂

Dlaczego jesteśmy #slow?
Ponieważ najwyższa jakość tkanin to esencja naszej pracy. Nie korzystamy z tanich importów o niewiadomym tle produkcyjnym. Możecie być pewne, że wybierając kreacje De La Fotta, stawiacie na świadomą konsumpcje, jakość i ekologie. Nasze kolekcje są tworzone ze szlachetnych surowców. Powstają wyłącznie z tkanin, dzianin i ozdób które posiadają certyfikaty Oeko-Tex® Standard 100 oraz GOTS 4.0.Wszystkie te działania mają zapewnić wiarygodność produktom nabywanym przez konsumenta finalnego.

W weekend 14-15.10.2017 w Hali Stulecia znajdziecie naszą nową kolekcje na stoisku oh my concept store.

Do zobaczenia na lepszych zakupach 🙂

FASHION MEETING POP UP STORE

16-17 września w godz. 11-18
Hala ASPA
ul. Długosza 59-75, Wrocław

Naszą nową kolekcje będzie można nabyć premierowo na wydarzeniu FASHION MEETING POP UP STORE. Jak zawsze będziemy miały ze sobą sporo unikatów, odwiedźcie nas koniecznie!

Jest to już szesnasta edycja największych targów na Dolnym Śląsku targi mody autorskiej i designu.

Koncepcja targów skupia się na modzie o unikalnym charakterze, która wymyka się prostym podziałom i obowiązującym trendom, idzie własną, autorską drogą wyznaczaną przez wizjonerów, w myśl nowych stylistyk, związków ze sztuką i designem.

Pokaz Mody – nowa kolekcja De La Fotta

09.09.2017 Muzeum Miasta Gdyni

Wybrane modele naszej nowej kolekcji pokażemy przedpremierowo na wybiegu. Pokaz będzie miał miejsce 09.09.2017 w Muzeum Miasta Gdyni. Projekt rozwijał się przez ostatnie miesiące pod skrzydłami Personalbranding w ramach inicjatywy Marka wspiera Marke, która, promując polskie marki z branży fashion organizuje ten event po raz trzeci. Odbędzie się pod patronatem miasta Gdyni w pięknym i nowoczesnym Muzeum Miasta.

W pewnym sensie wracamy do korzeni. Zespół mama-córka marki De La Fotta to rodzime Gdynianki. Z portu młodego miasta wypłynęłyśmy w świat. We wrześniu przycumujemy z pięknymi skarbami naszych dalekich podróż. Cieszy nas ogromnie, że nasz pierwszy pokaz odbędzie się właśnie w Gdyni.

Aleja Projektantów by Fashion Meeting

26.08 – 27.08.2017 Bielany Wrocławskie

Zapraszamy na Shopping Weekend do Wrocławia. Przedstawimy aktualną kolekcje De La Fotta, autorskie unikaty oraz pierwsze niespodzianki z kolekcji jesiennej. Znajdziecie nas w alei projektantów. Targi odbywają się w największej galerii handlowej w Polsce – Aleja Bielany, która znajduje się w przy ul. Czekoladowej 7-9 w Bielanach Wrocławskich (Wrocław).

Sunshine, SUNRISE, Shopping!

21.07-24.07.2017 Kołobrzeg

Podczas tegorocznego festiwalu Sunrise Festival w Kołobrzegu będziecie mogli znaleźć De La Fotta aż 4 dni na wydarzeniu Projektanci nad morzem – Fashion Meeting Summer Camp. Przy latarni morskiej czeka na Was plażowy namiot-butik z naszą aktualną kolekcją letnią i nowymi niespodziankami!

SILESIA BAZAAR vol. 6 Targi niezależnej mody i dizajnu – De La Fotta promuje łódzkie!

28 maja 2017 MCK - KATOWICE 11.00 - 18.00

Jesteśmy już zmęczeni tym, że ogromne loga znanych marek zasłaniają elewacje galerii handlowych. Teraz chcemy czegoś bardziej niestandardowego. Chcemy także czuć, że kupując coś oddajemy głos poparcia na zdolnych, niezależnych dizajnerów. Niestety na Górnym Śląsku dotychczas ciężko było dotrzeć do wartościowych marek i projektów stąd pomysł organizacji nowego cyklu imprez na pod nazwą SILESIA BAZAAR. Miejsce naszych targów jest nowoczesne Międzynarodowe Centrum Kongresowego (MCK) w Katowicach, które jest nową ikoną architektoniczną Górnego Śląska.

De La Fotta ma zaszczyt reprezentować województwo łódzkie na targach SILESIA. Na SILESIA BAZAAR vol.6 wystawią się firmy z całej Polski, swoje szczególne stoisko będą mieli jednak Łódzcy Projektanci! Wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami modowymi prosto z kolebki włókiennictwa zapraszamy na stoisko Województwa Łódzkiego.

New Season Showroom

12.03.2017 od 15:00 do 20:00

Już 11-12.03.2017 zapraszamy do Spotkania Bardzo Modne – ATRIUM PROMENADA WARSZAWA na bardzo modne spotkanie! Projektantki De La Fotta osobiście przedstawią świeżą kolekcje i nowe unikaty prosto z Atelier…

Grand Bazar DHJ Warszawa

14.01.2017

Grand Bazar to cykliczne targi mody, które odbywają się obecnie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy Brackiej 25 w Warszawie, w samym centrum miasta. Na stoiskach można oglądać i kupować projekty młodych twórców z Polski i zagranicy: ubrania, biżuterie, dodatki oraz akcesoria do domu. Targi dają możliwość, by zobaczyć wszystko na własne oczy, przymierzyć i dobrać idealny rozmiar, a także porozmawiać z projektantami.

Towary Art Inkubator Łódź

18.12.2016

To już IX edycja targów polskiej mody i design’u TOWARY. Towary to nowoczesna przestrzeń wystawiennicza dla kreatorów mody, twórców sztuki użytkowej i producentów żywności. Są poświęcone ludziom, chcącym podkreślić swój indywidualny styl życia w oparciu o polską myśl kreatywną.

Art_Inkubator to ponad 2500 m2 nowo zrewitalizowanej przestrzeni postindustrialnej. Sześć stref, w tym dwie nowe #towaryWyselekcjonowane – najlepsi łódzcy projektanci oraz #towaryUliczne poświęcona polskiemu streatwear’owi, scena warsztatowa, strefa relaksu oraz wystawy i wydarzenia towarzyszące. Ostatnia edycja targów w Art_Inkubatorze to ponad 2500 przybyłych gości.

Slow Weekend Warszawa

11 & 12.12.2016

Slow Weekend to połączenie targów z piknikiem. Wydarzenie każdorazowo gromadzi około 400 wystawców z różnych dziedzin: polskich projektantów mody, designu, stołeczne lokale gastronomiczne, producentów zdrowej żywności (Slow Food), a także naturalnych kosmetyków. Slow Weekend odbywa się w Soho Factory. Imprezę odwiedza około 10 000 gości.

Grand Bazar Warszawa

03.11.2016

Grand Bazar to cykliczne targi mody, które odbywają się obecnie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy Brackiej 25 w Warszawie, w samym centrum miasta. Na stoiskach można oglądać i kupować projekty młodych twórców z Polski i zagranicy: ubrania, biżuterie, dodatki oraz akcesoria do domu. Targi dają możliwość, by zobaczyć wszystko na własne oczy, przymierzyć i dobrać idealny rozmiar, a także porozmawiać z projektantami.

This is custom heading element with Google Fonts